Kurs Obsługa kasy fiskalnej z fakturowaniem

Właśnie zakończyliśmy kolejny kurs przewidziany dla uczniów i uczennic z Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza.

Obsługa kasy fiskalnej jest niezwykle potrzebna uczniom na zajęciach zwłaszcza w zawodzie związanym z gastronomią. Zagadnienia związane z finansami, rozliczaniem oraz nauka obsługi programów POS i CHEF, a także recepcyjnego zarządzania hotelem na podstawie programu CHART to tylko kilka zagadnień omawianych i przerabianych podczas zajęć.

Przed zajęciami dla uczniów i uczennic, nauczyciele wzięli udział w profesjonalnych szkoleniach z obsługi programów typu S4H oraz Chart. Zajęcia odbyły się w nowej pracowni komputerowej, gdzie zainstalowanano szereg udogodnień umożliwiających profesjonalne prowadzenie zajęć nie tylko informatycznych, ale zajęć związanych z obsługą klienta, gastronomią oraz zagadnieniami finansowymi.
Poniżej galeria zdjęć.